Vandalové, třeste se!

Včera, v úterý 8. září 2015 jsme obnovily na JM, s děvčaty která mají zájem a odvahu zažít spoustu legrace a dobrodružtví na skautské stezce, činnost klanu šedé Sovy. Opět zazněl tradiční pokřik tohoto klanu:
„Vandalové třeste se,
Sovy lítají po lese.“
Nenech si ujít jedinečnou možnost být jednou ze zakládajících členek nového klanu šedé Sovy spolu s Hankou, Šárkou, Agátou, Lindou a Karolínkou.Těšíme se na všechny nové Sovy i Sovičky!!!!!

Prostory v Komunitním centru Matky Terezy ve kterých jsem zahájily činnost nemůžeme nadále využívat. Nic nevzdáváme, pokračujeme a intenzivně hledáme náhradní řešení. O výsledcích budeme informnovat zde na stránkách. Pro podrobnější informace kontaktujte vedení střediska „Gatagewa“ – viz. kontakty