Měsíc sněhu

Po zimním táboře nastala opět běžná činnost v klubovně – schůzky a výpravy. někteří se s námi rozloučili, jako třeba Domča a Filip z oddílu Skautů sv. Jiří, které přestala činnost bavit nebo bobr Teo, který začal s kamarádem chodit jinam. Mrzí nás to, ale tak už to chodí. Za to jsme uvítali opět několik nových kamarádů a kamarádek, třeba Kristýnku a Míšu.

V hojném počtu jsme se sešli na víkendové výpravě nazvané „Zimní hry kmene“. Společně jsme vyrazili na Brdy, abychom navštívili jednu z nejstarších trampských osad s názvem „Red River“, zahráli si spoustu her, a dokonce jsme si užili i trochu sněhu.
Příjemně unavení jsme se vrátili do klubovny, dali si dobrou večeři a zahájili turnaj v deskových hrách, který jsme dohrávali ještě v neděli po té. co jsme si užili bobování na Vítkově. Byla to zase super výprava.

Stovkaři: Agi, Florence, Míša, Agáta, Ignor, Brčál, Kačitanka,
Kapsa, vašík, Kikina

Příspěvek byl publikován v rubrice Kronika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář