Našim klanům

Stínadla jsou opět neklidná. Bezeslovná píseň Vontů zní křivolakými a temnými uličkami. Na plácccích se za sporého svitu pouličních lamp hloučkují Vontové. Volba Velkého Vonta se blíží… Připravte se dobře a včas!! K boji o velké vonství dojde o víkendu 24. – 26.3.2017Každý klan si najde místo (doupě), a to na území města Prahy, kde společně přenocuje a stráví tento víkend (nejlépe u někoho z členů klanu doma či u přítele oddílu, střediska…) Odtud bude klan vyrážet k plnění úkolů a do Stínadel….

Každý klan navštíví společně vhodné divadelní představení v některém z tradičních pražských kamenných divadel. Návštěvu doloží zápisem o průběhu a vstupenkami.
Aby byla návštěva započítána do hodnocení, smí na ní chybět maximálně 1 člen klanu
Na návštěvu divadla máte celý měsíc březen
a) navštívíte-li divadelní představení v termínu 1. – 12. 3. 2017 získáte 5 bodů
b) navštívíte-li divadelní představení v termínu 13. – 22. 3. 2017 získáte 10 bodů
c) navštívíte-li divadelní představení v termínu 23. nebo 24. 3. 2017 získáte 20 bodů

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář