Měsíc sněhu

Do nového roku jsme vkročili v plné sestavě. Na klanovkách jsme se, kromě jiného, věnovali přípravě na soutěž v uzlování, které se zúčastníme v únoru. Také o nás napsaly Radniční noviny. Pomalu začínají přípravy na naši účast na mezinárodním táboře v Anglii, který bude v roce 2018. Informace o něm najdete po kliknutí na  stránku tohoto webu.

Výprava nás zavedla do okolí hradu Karlštejna a vzhledem k tomu, že byl led a sníh byla naše trasa náročnější, chůzi střídalo klouzání a pády naštěstí dopadaly všechny dobře.

Agi měla dobře připravený program, a tak jsme se ani po návratu nenudili. V neděli dopoledne to u nás vypadalo jako v tělocvičně. Plnili jsme si zkoušky ze zdatnosti a snažili se o splnění podmínek tak, abychom na tábor jeli jako rytíři. To nám ukládá celoroční kmenová hra. Zatím se k tomu přibližují Agáta, Cibi a Míša.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář