Náš měsíc vran

Březnové klanovky byly ve znamení přípravy na naši tradiční akci ve Stínadlech. Tentokrát se s námi do Stínadel vypravili i bratři a sestry z Jindřichova Hradce, Šlapanic, Syrovic a Zábřehu na Moravě.
V sobotu přes den jsme pátrali po nejrůznějších objektech ve Stínadlech a večer jsme překročili Rozdělovací třídu a v přítmí umocněném padajícím sněhem jsme pronikli do křivolakých stínadelských uliček. Široka jsme několikrát potkali, ale zajmout se nedal 🙁
Bylo to moc fajn.
V neděli ráno jsme se k vyhodnocení sešli v muzeu Policie ČR. Nebylo vítězů ani poražených všichni si zahráli. Nějaké hodnocení jsme ale, z hlediska naší tradice potřebovali.
Nejlepší umístění získal klan hnědé Vydry a pro tento rok se stala tedy Velkým Vontem Agi.
Po prohlídce muzea se všichni spokojení rozjeli a rozešli domů. Tak zase za rok!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář