Měsíce dlouhých nocí a sněhu

Delší dobu se na našich stránkách neobjevovalo nic nového, to však neznamená, že bychom se uložili k zimnímu spánku. Konec roku jsme společně, jako každý rok, strávili na zimním táboře.
Program byl motivován naší celoroční hrou, a to cestou po řece za wampumem předků. V cestě nám stály peřeje, jejichž překonání vyžadovalo čas, dobrou přípravu a hodně odvahy. Chodili jsme na výlety, hráli hry, tvořili lapače snů, které budeme potřebovat na tábor v létě.
Agi , Kikina a Olda nám prostě připravili pěkný týden a ještě lepší oslavu konce roku. Díky za to, užili jsme i to.
V lednu – měsíci sněhu jsme absolvovali hned dvě víkendové výpravy, které byly spojeny s pěknými dlouhými výlety do okolí Prahy s Kráťou a Koksíkem. I program těchto výprav souvisel s naší celoroční hrou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář