Prázdniny skončily, nová stezka kmenů začíná

Na konci prázdnin absolvovali 3 z našich mladých vedoucích týden na vůdcovském kurzu a patří jim pochvala za dobrou reprezentaci naší party.
Včera jsme se po prázdninách sešli na akci Městské části Praha 3 „Volný čas na Trojce„, aby se o nás vědělo, a abychom ukázali, co všechno umíme. Sešlo se nás většina, nepřítomní byli omluveni a na první výpravu nás pojede 22, takže zhruba polovina. Řada členů přešla totiž na nové školy a mají tzv. „adaptační“ soustředění.
Klubovna je stále ve víru stavebních prací, ale přední část je použitelná. V klubovně budeme tedy, dokud to půjde s ohledem na počasí, schůzky jen zahajovat a zakončovat. Choďte proto včas.
Rádi přivítáme nováčky jak ve věku Bobrů (od 5 let), světlušek a vlčat (od 7 let) skautů a skautek  (od 11 do 13 let). Najdete nás každou středu od 16,30 do 18,30 hod. v naší klubovně.
Těšíme se na všechny nové kamarády a kamarádky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.