Náš první měsíc

Zahájili jsme jako obvykle a doufáme, že budeme moci tak nadále pokračovat, i když momentální situace s virem náš optimismus tlumí.

Na letošní stezce zahájily činnost dva nové klany – hnědé Vydry a modrého Kamzika.

První víkendovou výpravu jsme absolvovali v hojné počtu ve stanech na Pankráci (ne té pražské). Našel se deník pradědečka Alfone a v něm byl plánek, kde schoval něco, čemu říkal „Stroj času“ Samozřejmě jsme ho zkusili najít a měli jsme jen částečný úspěch.

Našli jsme zamčenou truhlu, ale ne klíče bez kterých ji nemůžeme otevřít abychom její obsah hned nezničili. Jsme zvědaví kdy, kde a u koho se klíče objeví.

Také jsme přivítali možnost nahradit si účast na klanovkách splněním úkolů zveřejněných na těchto stránkách. Je to proto, že kdykoliv může kdokoliv z nás dostat do karantény. Uvidíme, jak to bude dál. Doufáme v jen to dobré.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář