„Virtuální“ podzimky pro malé i velké

Letos bohužel nebudeme mít možnost strávit podzimní prázdniny pohromadě tak, jak jsme zvyklí. Přesto si můžeme naše tradiční aktivity připomenout. Dokonce na ně budete mít více času, protože máte volna více. A jistě nebudete jen sedět doma, ale rozjedete se na chaty a chalupy nebo aspoň půjdete na výlet.
Nevíme, kam by nás zanesl „Stroj času“, ale určitě by byl program plný nejrůznějších činností. Předkládám vám tedy několik z nich ke splnění.
Důkazem splnění budou  fotografie Vás s výsledkem Vašeho snažení, které zašlete nejpozději do 4. 11. 2020, (nejlépe i se splněným úkolem z klanovky, která by normálně ve středu byla) ,  jako přílohu e-mailu na adresu hanka.zelva@gmail.com

Vaše úkoly:

  • vyrobte si papírového létajícího draka (u sourozenců stačí jeden společný, ale na výrobě by se měli podílet všichni). Pořiďte fotografii sebe i draka, a také fotografii draka v letu
  • Nasbírejte si, každý sám, barevné podzimní listy, vezměte si nůžky, čtvrtku, papír a lepidlo a vytvořte obrázek svého klanového zviřete (toho, podle koho se jmenuje vaše družina) Opět pořiďte fotografii sebe se svým výtvorem
  • Spolu s listy si nasbírejte podzimní plody, např. kaštany, žaludy, šípky a s pomocí špejlí či párátek či jiných pomůcek vytvořte figurku skřítka či jiné pohádkové bytosti. Jako důkaz se opět počítá vaše fotografie s vyrobenou figurkou
  • A podzimní listy ještě jednou. Na tomto odkazu
    https://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-jak-na-to/507955/vyrobte-si-uzasnou-kytici-ruzi-ze-spadaneho-listi.html
    najdete návod, jak z pestrobarevných listů vyrobit růžičku. Pořiďte tedy kytičku 3 takových růůžiček a vyfoťte se s ní.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář