Měsíc dlouhých nocí a Vánoce zvířátkům a sobě

Tak Vánoce už klepou na dveře a virus ne a ne se vzdálit. Naše „on-line“ schůzky jsou nejen díky Agi, Oldovi, Přemkovi, Medvědovi a Míše stále lepší a zajímavější. Díky.

Poslední adventní sobotu jsme se sešli opravdu, i když jen po družinách, abychom dodrželi pravidlo „maximálně 6 osob společně.“ Ozdobili jsme  stromek pro zvířátka. Ozdoby jsou rok od roku hezčí a stromky vyšší. Předali jsme si přes prostředníky dárky, včetně kalendářů na příští rok. Ještě, že  pilní synové a dcery kmenů plnili na dálku zadané aktivity!  Důkazem splnění je většinou fotografie, a tak bylo co do kalendáře dát.

Doufáme, že se vám budou líbit i aktivity, které nám aspoň trochu nahradí pobyt na tradičním Zimním táboře. Vycházejí z toho, co je obvykle na programu. Zapojte  rodinu i sourozence. Klikněte na stránku s názvem „Virtuální Zimní tábor.“

Tak přejeme všem pohodové vánoční svátky, pěkné prázdniny, pevné zdraví a pokud možno nezavirovaný rok 2021!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář