Září – měsíc lovu

Na první klanovce jsme se sešli skoro všichni. Posléze se s námi rozloučili Vašek z klanu hnědého Rysa a Vincent z klanu černého Orla. Bobři přivítali nové kamarádky Liu a Žandu.

V době druhé klanovky jsme se zapojili do akce, kterou každoročně pořádá městská část Praha 3 pod názvem „Volný čas na Trojce“, kde se s naší činností mohou seznámit rodiče případných nováčků. Zájemna místě  byl velký, ale zatím nikdo ze zájemců nepřišel. Dveře u nás jsou stále otevřené, prozatím bez pořadníku, ale za chvíli bude muset být!

Volná místa cca pro 3 jedince v každé věkové kategorii:

  • Bobři – děti od 5 let věku;
  • vlčata a světlušky – děti ve věku 7-11 let;
  • skauti a skautky – děti ve věku 12 -15 let.

Poslední zářijovou sobotu jsme vyrazili konečně po dlouhé době opět na víkendovou výpravu. Zázemí jsme našli v krásné, svépomocí budované klubovně střediska „Střela“ ze Stěžer .Hradce Králové. Bezvadné okolí, krásné počasí, velká účast – prostě paráda! Snad nám takto vyjdou i další výpravy

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář