Rytířská škola 2021/2022

Takový název měl náš letošní zimní tábor v souvislosti s  naší celoroční hrou. Na poslední chvíli jsme museli sehnat nové místo. Mohli jsme ho strávit v klubovnách táborských skautů, které nám poskytly příjemné prostředí.
Program perfektně připravili a také realizovali Agi a Olda, kteří se ve vedení kmenů osvědčují. Ostatní jim byli samozřejmě ve všem nápomocni.
Programem byl výcvik rytířů jak v boji a zdatnosti, tak v důvtipu a kreativitě. Absolvovali jsme bojový výcvik a následně bitvu s meči. Důvtip jsme si pocvičili při tradičním Kimově zimním turnaji v deskových hrách, schopnost orientace a zjišťování informací při seznamování s městěm Táborem formou hry, kterou pro nás připravil bratr Patt.
Připravili jsme si opět skvělé pohoštění na silvestrovský večer, klany si připravily scénky a Agi s Oldou pro ně perfektní program. Po půlnočním přípitku Vineou následoval miniohňostroj připravený bratrem Koksíkem.
První den nového roku nás čekal hon na divočáka, zmrzlina, balení a úklid, v neděli pak cesta domů.
Letošní sestava:
Ibirinoko: Přemek, Kačitanka, Míša, Hejkal, František,
Štěpánka
Meherin: Marjánka, Maruška, Anežka, Zuzka, Žanda, Verča
Huroni: Páťa, Patka, Honza, Vojta
Vedení: Agi, Olda, Hanka, Panda, Kraťas, Koksík, Chmura, Panda,

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.