Měsíc růží

Červen už tradičně patří přípravám letního tábora na který odjíždíme hned jak dostaneme vysvědčení. Měli jsme ještě víkendovou akci, kdy starší z nás balili v klubovně věci na tábor a připravovali večerní program a my ostatní jsme absolvovali cestu s mnoha soutěžemi a hrami. Museli jsme vypátrat, kdo ukradl Haltovi a jeho učni Vilovi koně. Podařilo se. Výpravu jsme zakončili v muzeu Policie ČR, kde probíhala muzejní noc na které jsme zabezpečovali část programu „skautskou stezkou“. Máme několik vypečených her, které si mohou děti vyzkoušet.
Na předposlední klanovce jsme se dozvěděli výsledky našeho celoročního snažení, dostali „vysvědčení“ a odměny. V kmeni Arrendahronon získal vítězství František, ve kmeni Meherin Zuzka. Celoroční klanové zápolení vyhrál klan hnědého Rysa. A teď už hurá na tábor!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář