Měsíc dlouhých nocí

Prosinec je měsícem tradičních akcí, a tak jsou klanovky věnovány jejich přípravě.

Vánoce zvířátkům a sobě je akce při které dopoledne ozdobíme na tradičním místě stromek pro zvířátka podle pravidel tak, aby to bylo správné a užitečné. Trochu potíž je v tom, že od doby, kdy jsme s akcí začali zdobené stromky byly malé, ale dnes z nich jsou vzrostlé smrky. Odpoledne jsme se pak v prostorách muzea Policie ČR setkali s kamarády a rodiči setkali na vánočním posezení. Klany měly připravený pěkný program, na stole bylo dobré cukroví a každý dostal nějaký dárek.

Zimní tábor letos proběhl opět v Hanychově, bohužel již tradičně bez sněhu, ale nám to zas tolik nevadilo. Stále jsme měli co dělat. Výlety, hry, turnaj v deskových hrách, návštěva bazénu  perfektní uvítání nového roku…

Doufáme, že se zde opět sejedeme příští rok v ještě hojnějším počtu, a že nový rok nám přinese nové kamarádky, kamarády a zahájení činnosti dalších klanů

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář