Co bylo od měsíce sněhu do měsíce hladu?

Rozhodně jsme se neuložili k zimnímu spánku! Probíhaly klanovky i výpravy, přivítali jsme nováčky, tak doufáme, že s námi vydrží a někteří i pojedou na letní tábor. Našli se již také asi tři, kteří po dvou měsících nahlédli, že chodit na skautské akce je vlastně nebaví, což je normální, a tak máme tři volná místa pro chlapce ve věku od 9 do 12 let! 

Víkendové výpravy nás vedly do nejbližšího okolí Prahy a samozřejmě jsme jich většinu trávili v přírodě. Bohužel se nějak zapomínalo fotografovat, a tak to musíme napravit.

Také jsme již dostali úkoly, které máme splnit do posledního březnového víkendu, kdy nás čeká všestranně oblíbená akce „Boj o velké Vontství“ spojený s „Honem na Široka“  ve Stínadlech.
Klany dostaly za úkol navštívit společně libovolné divadelní představení a uspořádat si klanovozu výpravu s tematikou příběhů Rychlých šípů,  pořídit z ní video nebo připravit z fotografií power pointovou prezentaci. To všechno nám přinese bodíky do celkového hodnocení. A už se těšíme až si prohlédneme své výtvory.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář