Měsíc sazenic a měsíc růží

Naše činnost pokračuje jako obvykle, dokonce jsme mezi sebou přivítali ještě nějaké nováčky.
Skvělá byla výprava na konci měsíce sazenic do Neratovic. Mohli jsme si vypůjčit lodě, a tak kromě obvyklého programu – výletu a her, jsme se v sobotu projeli na kanoích a v neděli si zasoutěžili na pramkách. Doufáme, že tuto návštěvu budeme moci zopakovat i příští rok.
Jako každý rok jsme měli připravený program na Muzejní noc v muzeu Policie ČR, ale letos poprvé byla návštěvnost téhle akce velmi slabá. Škoda.
Veškerá činnost už směřovala k přípravě na naše letní dobrodružství – třítýdenní tábor. Bude nás dobrý počet a je dost členů, kteří s námi jedou prvně. Tak doufáme, že se jim bude tábor líbit tak jako nám, zkušeným táborníkům.
Někteří z nás ještě pojedou společně na evropské jamboree (Eurocamp) WFIS do Německa. Máme se tedy na co těšit!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář