Měsíc trávy

Duben se do naší kroniky zapíše velikonoční výpravou do Měsíčního údolí. Počasí nám přálo, a tak jsme se mohli věnovat archeologickému výzkumu v Egyptě, projít pyramidu, honit zloděje artefaktů a v noci navštívit mumii od které jsme získali další indicii k celoroční hře.
Jeden z dalších dubnových víkendů patřil klanovým výpravám. Klan černého Orla se vydal na puťák po brdských lesích, klany hnědého Bobra a rezavé Veverky navštívili okolí Votic a objevili novou možnost ubytování na výpravách, klany hnědé Vydry a modré Lišky byly ubytovány v Doksech odkud podnikli výlet na hrad Bezděz.
Kdo chce může se v naší fotogalerii podívat na fotky z osvobozování žižkovských strašidel, Široka a egyptských Velikonoc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář