Srpen – měsíc zrní

Zatímco bratři a sestry, kteří jsou dětskými členy našeho střediska si užívají v tomto měsíci prázdnin, vedení střediska připravuje zázemí a program pro činnost během roku.
Někteří z nás strávili počátek srpna v Německu na evropském setkání skautů World Federation of Independent Scouts (WFIS), mezinárodní organizace k níž naše skautské sdružení patří. Bylo zde více než tisíc lidí z Německa, Dánska, Švýcarska, Rakouska, Anglie, Skotska, Itálie, Španělska, Ruska, Kanady, Mexika…..
Ve WFIS jsou členy skautská sdružení, která se drží tradičních hodnot skautingu a opravdu to zde bylo vidět. Panovala zde naprostá shoda a pohoda napříč národy i sdruženími. Bylo to fakt super a kromě dobré nálady jsme si odvezli i spoustu nápadů jak zpestřit naši činnost.

Nyní nás čeká úklid a úprava klubovny, abychom měli hezké prostředí už pro první zářijovou schůzku. Podrobné instrukce k první výpravě, kterou je tradiční 10. setkání družin Skauta ABS jsou již v kalendáři, stejně jako termíny výprav až do konce roku 2010.

Zahajovací schůzka se koná 8. 9. 2010 v 16,30 hod. v naší klubovně v Husitské 44 v Praze 3. S sebou osobní věci, dobrou náladu a za ruku nového kamaráda či kamarádku. Schůzka bude do 18,30 hod. Pro bratry a sestry, kteří bydlí v okolí ZŠ Perunova je jako obvykle sraz před 16,00 hod. u školy.

Pokud máte zájem přihlásit své dítě mezi nás, pročtěte si stránku „Chcete k nám“, prohlédněte si fotografie z činnosti a kroniku a přijďte se na nás podívat.

Klubovna bude přístupná pro zájemce, děti i rodiče, ve středu 8. 9. 2010 od 15,30 do 18,00 hod. Těšíme se na všechny staré i nové známé.

Vedení střediska „Gatagewa“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kronika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář