Červen – měsíc růží

V červnu jsme přivítali nováčky Emu a Terku, ať se jim s námi líbí.
Také jsme absolvovali jednu běžnou klanovku a po ní výpravu, jejíž program nám trochu změnily povodně.
Místo toulání letní přírodou jsme v pátek v klubovně začali s přípravami na tábor.
V sobotu dopoledne jsme absolvovali prohlídku muzea Policie ČR, kterou nám Kráťa zpestřil svým zasvěceným výkladem.
Z muzea jsme se jeli trochu provětrat do Krčského lesa a do klubovny jsme se vrátili akorát na večeři po které jsme se věnovali přípravě slaných dortů.
V neděli potom pokračovala příprava věcí na naložení na auto, které je odveze na tábořiště. Kluci pod vedením Pandy nosili teepee, stany, barely a spoustu dalších potřebných věcí, děvčata pak balila kuchyň – hrnce, kastroly a kuchyňskou bednu. Snad nám na táboře nebude nic chybět.
Zkonzumovali jsme své včerejší výrobky a domluvili se na další klanovku. Potom už byl čas rozejít se domů.

Další klanovka byla společná s vlčaty Skautů sv. Jiří, která s námi letos pojedou na tábor. Hned jsme si padli do noty, zahráli si společně své nejoblíbenější hry  a skamarádili se. Určitě to na táboře bude fajn.

Poslední klanovka patřila vyhodnocení výsledků našeho celoročního snažení, odměnám a oslavě. Ta další už byla ve znamení přinášení našich táborových zavazadel, aby mohla být spolu s věcmi naložena a odvezena.

Naše výsledky na této kmenové stezce:

Titul „Stovkař“ za celý rok získali: Olda, Vráťa, Matěj a Kikina

A celkové pořadí (nováčci nebodováni):
1. Mikan Olda 1709 bodů
2. Mikan Agáta 1472 bodů
3. Hledač cesty Matěj 1268 bodů
4.Hledač cesty Ignor 1262 bodů
5. Mikan Šárka 1141 bodů
6. MIkan Vráťa 1136 bodů
7. Mikan Kikina 1037 bodů *
8. dcera kmene Marcelka 970 bodů
9. Mikan Renča 651 bodů *
10. bojovník kmene Jája 570 bodů
11. Hledač cesty Eliška 511 bodů
12. Hledač cesty Kačitanka 479 bodů *
13. Hledač cesty Kapsa 388 bodů *
14. Hledač cesty Jirka 343 bodů
15.  bojovník kmene Janis 194 bodů *
16. bojovník kmene Aris 164 bodů *
17. Hledač cesty Veverka 148 bodů *

* bojovníci a dcery kmenů, kteří nemohou ze závažných důvodů na všechny akce (např. bydlí mimo Prahu)

V pondělí 1.7.2013 odjíždíme skoro všichni na tábor a už se moc těšíme. Po táboře si tu o něm budete moci přečíst v kronice, a třeba budete chtít na tom příštím být s námi.

Hezké léto všem.