Táborové info II.

[singlepic=5,100,100,,left]Tak se nám to krátí! Déšť střídá sluníčko a my střídáme hry se sportem. Proběhly turnaje v přehazované, badmintonu, vybíjené, frisbee, trénujeme box a další sporty, soupeříme v táborové hře, vyřezáváme si meče a nože a dobře se bavíme. Dobrodružství naší expedice směřuje ke konci. Přidány nové fotografie, další budou až po našem návratu v sobotu 19. července.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tábor 2008. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Táborové info II.

  1. Králík napsal:

    Byl jsem se za vámi podívat a musím smeknout – tábor je tradičně perfektní, stejně tak počasí, rovněž komáři klasicky výživní… a jídlo… to jídlo! Jako od maminky – ba ne! Moje maminka nedělá puding k snídani (a když, tak ho nepřipálí – kluci!), bramboráky k obědu, svíčkovou… Ej, nerado se mi od vás odjíždělo.

Napsat komentář