Virtuální Zimní tábor

Stejně jako o podzimní prázdniny přijdeme letos, bohužel  i o Zimní tábor.
Účast na něm si nahradíme úkoly, které by za normálních okolností byly v táborovém programu ať už na výletech či pobytu na základně.
Důkazem splnění budou opět fotografie, které odešlete nejpozději do 3. 1. 2021 na email hanka.zelva@gmail.com.

Vaše úkoly:

  • Pokud bude sníh postav sněhovou „sochu“ a pošli svoje foto s ní. Mladší mohou postavit klasického sněhuláka  a také poslat foto s ním. (Nepotkáte-li se se sněhem vyrobte sněhuláka z jiného materiálu.)
  • Během vánočních prázdnin věnuj po 3 dny 30 minut nějakému sportu. Pošli foto jako důkaz
  • Vyrob jednoduché krmítko pro ptáky na okno či v blízkosti místa tvého prázdninového pobytu a po dobu vánočních prázdnin (samozřejmě i  potom bude-li to možné) přikrmuj ptáky. Důkazem bude též foto, nejlépe s nějakým ptáčkem, který se přiletí nakrmit. (Pokud už krmítko máš, můžeš ho, samozřejmě, využít)
  • Vyjdi na nejvyšší kopec ve svém nejbližším okolí a pořiď si „originální vrcholovou fotku“ se všemi, kteří se s tebou výstupu zúčastnili.
  • Vyrob „silvestrovskou mátohu“ Libovolnou bytost z větviček nebo najdi vhodný samorost a uprav ho. Foto, jméno a životopis mátohy odešli, budou důkazem.
  • Uspořádejte rodinný turnaj v libovolné společenské hře, zašlete foto hráčů v akci, označte vítěze.
  • Na každém zimním táboře chodíme plavat do bazénu. Tady je náhradní úkol. Nadechni se, ponoř obličej do vody a zkus jak dlouho vydržíš  „pod vodou“ bez nadechnutí. Máš tolik pokusů, kolik mají vánoční prázdniny dnů. Nejlepší čas zaznamenej a pošli na známou emailovou adresu. ( Buď opatrný(á), nepřeceňuj své síly a neplň úkol sám/sama, potřebuješ někoho, kdo ti bude měřit čas)

Komentáře nejsou povoleny.