Březen – měsíc vran

V březnu proběhla událost na kterou se všichni těší, a nikdo si ji nechce nechat ujít. Totiž „Boj o velké vontství“ spojený s večerním honem na Široka v uličkách staré Prahy. Tuto akci pořádámě pravidelně již od roku 1984 a rádce vítězného klanu získává na rok titul „velký Vont“ a s tím spojená práva pro svůj klan. I letos byla účast na akci více než výborná, navíc nás posílila návštěva kamarádů ze skautského střediska ze Syrovic. V celé hře se nejlépe umístil klan černého Orla, i když jejich vítězství bylo těsné. Velkým Vontem pro tento rok je Přemek.
Další velkou akcí, která nás čeká je velikonoční výprava do Měsíčního údolí, kterou si letos užijeme v hojném počtu.  Povídání o ní bude až v rámci příštího měsíčního souhrnu, protože končí 1. dubna.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář