Měsíc hladu jsme prožili spokojení

Měsíc hladu byl spíše měsícem odpočinkovým, protože na něj připadly jarní prázdniny obou částí Prahy.

Víkendová výprava na začátku měsíce byla věnována úpravě klubovny, jejích výloh a hře po Praze při které jsme se seznámili s památkami Starého Města.
Měli jsme vždy k dispozici obrázek místa a pověst ve které vystupovalo některé z pražských strašidel. My pak museli to místo najít  a během hledání plnit nejrůznější drobné úkoly. Bylo to fajn, jen nám to trvalo mnohem déle než bylo plánováno.
V klubovně jsme došli k závěru, že naší chybou bylo, že jsme si nenaplánovali trasu, ale poletovali stále sem a tam. Příště už se určitě polepšíme.
Zlatým hřebem nedělního programu byly hrátky s Kráťou na Vítkově. Jako vždy jsme se dobře bavili a čas nám rychle utekl. Těšíme se do Stínadel.

Stovkaři: Marcelka, Agáta, Šárka, Olda, Brčál, Ignor, Vráťa

Bodování v měsíci hladu: