Měsíc vran

Třebaže na tento měsíc připadly jarní prázdniny většiny našich členů, činnost byla stále bohatá. Pravidelné modelářské pondělky v klubovně, úterní schůzky klanu Sov na Jižním městě, pravidelné středeční schůzky v klubovně  a hlavně oblíbený „Boj o velké vontství“. Akce na kterou se všichni vždy těší.

Letos si musely klany najít společné ubytování u některého z nich doma. Společně navštívili vybrané divadelní představení . třeba Kytici v Semaforu. Děkujeme rodičům, kteří se ochotně zapojili a  připojili.
V sobotu byla velká hra po Praze, večer pak tradiční hon na Široka ve Stínadlech. Klan, který chytil Široka získal plánek na kterém bylo vyznačeno místo, kde je ukryt plánek létajícího kola. To se do konce hry podařilo všem.
V neděli jsme se sešli k závěrečnému vyhodnocení na Petráku. Pro letošní rok zvítězil klan hnědého Rysa a Velkým Vontem se tedy stal jeho rádce mikan Olda.
Díky Kráťovi a Koksíkovi za bezvadně připravenou akci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.