Duben – měsíc trávy

Na přelomu měsíce vran a měsíce trávy jsme strávili velikonoční prázdniny, jako již tradičně, v Měsíčním údolí u Vlašimi. Počasí nám přálo, a tak jsme si užili výlet, vaření na ohni, spoustu her a velikonočního tvoření. Ukázky jsou v albu fotek.
Dubnová víkendová výprava nás zavedla na Kozí hřbety a moc jsme si ji užili pod vedením Oldy a Kikiny, kteří jsou čerstvě dospělí, a tak s námi mohou chodit samostatně. Bylo to super.
Jeden z dalších dubnových víkendů se konala schůuzka Ibirinoka a vedení kmenů na které se připravovala, programově i technicky, největší událost každé stezky kmenové činnosti, a to letní tábor. Už se těšíme! Pojedeme skoro všichni, budpou chybět jen 3 z našich kamarádů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář