Zahájení další stezky kmenové činnosti

Tak zase prázdniny pomalu končí a se začátkem školního roku i my zahájíme naši činnost. Ve webovém kalendáři už můžete najít data našich akcí, včetně data dalšího letního tábora v roce 2024.

Poprvé se sejdeme ve středu 6.9. 2023 v 16,00  hod. na akci  „Volný čas na Trojce“, kde budeme, jako každoročně prezentovat svou činnost. Doufáme, že se nám podaří mít všechny klanovky opět ve středu odpoledne, abychom nekomplikovali docházení sourozenců.

Těšíme se na nováčky. Kluci Bobři budou už letos vlčaty, a tak je prostor pro nováčky. Také děcčata Bobři uvítají tak 3 další kamarádky. Několikvolných míst je i pro skauty a skautky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.