Měsíc vran

V tomto měsíci jsme přivítali 3 nové kamarády Františka, Kima a Anetu.
Pravidelné schůzky družin probíhají pod vedením rádců, kteří si dávají na přípravě programu záležet, a za to jim patří pochvala.

Událostí měsíce vran byla víkendová výprava do Stínadel a tradiční souboj o titul Velkého Vonta. Už od pátku se soutežilo v klubovně, v sobotu pak na výpravě do údolí Rokytky a v sobotu večer jsme se vypravili do Stínadel. Do získaného plánku s vontskými názvy ulic jsme měli zapsat ty názvy správné.
Nebylo to jednoduché, Vontové byli ve střehu, ale nakonec se skoro všem zadařilo. Široko byl viděn mnohokrát, ale jen jednou byl chycen. Jako vždycky to byla bezva napínavá hra.
Velkým Vontem pro rok 2015 se stala Kikina.

V neděli odpoledne jsme měli Turnaj v netradičních a deskovývh hrách, který jsme nabídli i dětem z oklí klubovny a okolních škol. Z těch nepřišel, jako obvykle skoro nikdo, za to účast rodičů byla hojná a bylo z toho nakonec místo turnaje příjemné herní odpoledne.

Stovkaři: Bóďa, Ignor, Marcelka, Olda Brčál, Kikina